Loading...

لطفا جهت بهتر دیده شدن سایت از مروگر های Google Chrome گوگل کروم و Mozilla Firefox مرورگر فایرفاکس استفاده کنید

اعلام پژوهش های برگزیده ششمین دوره جایزه ملی فیزیک بهداشت سیمین

شنبه, 23 اسفند,1399


بدینوسیله به اطلاع می رساند داوری پژوهش های رسیده به دبیرخانه جایزه فیزیک بهداشت سیمین مربوط به سال 99-98 به پایان رسید.  تعداد 15 پژوهش از دانشگاه های شیراز، صنعتی شاهرود، فردوسی مشهد،  تحصیلات تکمیلی کرمان، علوم پزشکی شیراز، علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، پژوهشگاه علوم و فنون هسته  ای دریافت گردید. هر پژوهش توسط چهار داور از دانشگاه های مختلف و انجمن حفاظت در برابر اشعه داوری گردید و در نهایت بر اساس نتایج داوریها، پژوهش زیر به عنوان پژوهش برتر انتخاب گردید.
 
آقای امیرمحمد بیگ زاده بریس
 
از پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای
 
استادان راهنما: جناب آقای دکتر فرهود ضیائی و آقای دکتر محمدرضا رشیدیان وزیری
 
تحت عنوان: " طراحی و ساخت کالریمتر استاندارد در سطح درمانی با بهره‌گیری از باریکه‌های لیزر "
 
ضمن تبریک به برگزیده این جایزه، از دیگر شرکت کنندگان در جایزه فیزیک بهداشت سیمین نیز قدردانی نموده و برای همه این عزیزان  موفقیت بیش از پیش آرزومندیم.
تماس با ما

شیراز، خیابان ملاصدرا، روبروی خیابان هدایت دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه شیراز مرکز تحقیقات تابش

(+98)713-233-4033

درباره جایزه

جایزه ی سالانه ی فیزیک بهداشت سیمین با هزینه شخصی بنیانگذار این جایزه، خانم مهندس سیمین مهدی زاده نادری و با همکاری مرکز تحقیقات تابش دانشگاه شیراز و انجمن حفاظت در برابر اشعه ایران، به منظور پیشرفت و تشویق دانشجویان رشته های مرتبط با پرتوها (مهندسی هسته ای، فیزیک پزشکی، فیزیک هسته ای، رادیولوژی، رادیوبیولوژی، مهندسی بهداشت محیط، مهندسی بهداشت حرفه ای و سایر رشته ها)، در نظر گرفته شده است.