Loading...

لطفا جهت بهتر دیده شدن سایت از مروگر های Google Chrome گوگل کروم و Mozilla Firefox مرورگر فایرفاکس استفاده کنید

مراسم اهدا جوایز پنجمین دوره جایزه ملی فیزیک بهداشت سیمین

سه شنبه, 29 بهمن,1398


جایزه‌ سالانه فیزیک بهداشت سیمین با هزینه شخصی بنیانگذار این جایزه، سرکار خانم مهندس سیمین مهدی زاده نادری از اساتید بازنشسته دانشگاه شیراز و با همکاری مرکز تحقیقات تابش دانشگاه شیراز و انجمن علمی حفاظت در برابر اشعه ایران، به منظور پیشرفت و تشویق دانشجویان به انجام تحقیقات کاربردی مورد نیاز کشور در زمینه بهداشت پرتوها، در نظر گرفته شده است.
این جایزه هر ساله به تحقیقات برتر دانشجویی در زمینه فیزیک بهداشت تعلق می گیرد و طی مراسمی با حضور متخصصین و اساتید فیزیک بهداشت به برندگان اعطا می گردد.
مراسم اعطای جوایز به برگزیدگان پنجمین دوره جایزه، 14 اسفند سال جاری ساعت 14 در سالن حسابی سازمان انرژی اتمی ایران (تهران- انتهای کارگرشمالی) برگزار خواهد شد. عزیزانی که تمایل دارند در این مراسم حضور داشته باشند لطفا حداکثر تا 7 اسفند مشخصات خود را شامل نام و نام خانوادگی، نام پدر و کد ملی و شماره تماس به ایمیل info@irps.org.ir ارسال نمایند تا هماهنگیهای لازم به عمل آید. لطفا برای ورود به سازمان کارت ملی خود را به همراه داشته باشید.
تماس با ما

شیراز، خیابان ملاصدرا، روبروی خیابان هدایت دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه شیراز مرکز تحقیقات تابش

(+98)713-233-4033

درباره جایزه

جایزه ی سالانه ی فیزیک بهداشت سیمین با هزینه شخصی بنیانگذار این جایزه، خانم مهندس سیمین مهدی زاده نادری و با همکاری مرکز تحقیقات تابش دانشگاه شیراز و انجمن حفاظت در برابر اشعه ایران، به منظور پیشرفت و تشویق دانشجویان رشته های مرتبط با پرتوها (مهندسی هسته ای، فیزیک پزشکی، فیزیک هسته ای، رادیولوژی، رادیوبیولوژی، مهندسی بهداشت محیط، مهندسی بهداشت حرفه ای و سایر رشته ها)، در نظر گرفته شده است.